Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trawy trzeba kosić częściej…

Trawy trzeba kosić częściej…

Opublikowano:

Radny z Psar – Tomasz Piszczek uważa, że tereny zielone wokół obiektów publicznych w naszej gminie koszone są zbyt rzadko i przez to miejsca te porastają wysokimi trawami, co psuje wizerunek gminy.


Temat ten został poruszony przez radnego na lipcowej sesji Rady Miasta Trzebini.

– Chciałbym poddać pod zastanowienie burmistrzowi i wysokiej radzie to, czy tereny zielone wokół obiektów użyteczności publicznej mogłyby być koszone nie dwa, ale trzy razy w roku – zasugerował Tomasz Piszczek.

– W moim przypadku mam na myśli porośnięty trawami teren wokół budynku Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Psarach, który jest obiektem publicznym, a obiekty publiczne są przecież naszymi wizytówkami – dodał Tomasz Piszczek.

Po interwencji radnego Tomasza Piszczka trawy wokół Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Psarach zostały ostatnio wykoszone, ale trudno nie zauważyć, że podobne problemy z właściwym utrzymaniem terenów zielonych dotyczą również innych publicznych miejsc w naszej gminie.

Na przykład na tzw. Nowsiu w centrum Bolęcinia w czerwcu tego roku trawy były tak wysokie, że sięgały niemal po pas u dorosłego człowieka.

(RS)

Na zdjęciu porośnięte wysokimi trawami tereny zielone na Nowsiu w centrum Bolęcinia. Stan z dnia 22 czerwca 2017 roku.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij