Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Trzebinianie mają swój PSZOK

Trzebinianie mają swój PSZOK

Opublikowano:

Od niedawna na terenie byłego składowiska odpadów komunalnych przy ulicy Piłsudskiego w Trzebini działa Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, gdzie mieszkańcy naszej gminy mogą bezpłatnie oddawać ponad 30 rodzajów odpadów ze swoich gospodarstw domowych.


Prowadzony przez Usługi Komunalne „Trzebinia” Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych jest czynny w poniedziałki i czwartki od 9.00 do 17.00; we wtorki, środy i piątki od 7.00 do 15.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00. Z punktem można się kontaktować dzwoniąc pod numer: (32) 61-21-833.

Do punktu można oddawać między innymi: tworzywa sztuczne, opakowania ze styropianu, szkło, baterie i akumulatory z wyjątkiem zawierających rtęć, zużyte opony do rowerów, motorowerów, motocykli i samochodów o dopuszczalnej masie do 3,5 tony, meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne, tekstylia i opakowania z tekstyliów czy też odpady budowlane i rozbiórkowe z wyjątkiem zawierających azbest.

Regulamin i szczegółowy wykaz odpadów, jakie można oddawać w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Trzebini, znajdą Państwo na stronie internetowej Związku Międzygminnego „Gospodarka Komunalna” w Chrzanowie pod adresem: www.mzgk.chrzanow.pl (zakładka: system gospodarowania odpadami komunalnymi, podstrona: PSZOK, leki, baterie).

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij