Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Ustalą opłaty za korzystanie z Balatonu

Ustalą opłaty za korzystanie z Balatonu

Opublikowano:

W piątek 26 kwietnia 2019 roku o godzinie 9.00 w siedzibie Business Campus Trzebinia przy ulicy Tadeusza Kościuszki 134 A odbędzie 8 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

Na początku sesji zaplanowano przedstawienie sprawozdania z działalności w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej prowadzonej na terenie Gminy Trzebinia.

Następnie przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2019; zagospodarowania terenu położonego przy skrzyżowaniu ulic Kościelnej i ks. hm. Mariana Luzara w Trzebini; regulaminu korzystania z Ośrodka Rekreacyjnego „Chechło” w Trzebini będącego własnością Gminy Trzebinia; regulaminu korzystania z Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” w Trzebini będącego własnością Gminy Trzebinia; wysokości opłat za korzystanie z Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” w Trzebini; użytku ekologicznego „Podbuczyna”; przyjęcia aktualizacji „Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Trzebinia” oraz określenia wymagań, jakie powinien spełniać przedsiębiorca ubiegający się o uzyskanie zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych na terenie Gminy Trzebinia.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, interpelacje i odpowiedzi na interpelacje oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Ośrodek Rekreacyjny Balaton w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2018.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij