Czwartek, 22 lutego 2018 | Małgorzaty, Marty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W magistracie przyjmą do pracy

W magistracie przyjmą do pracy

Opublikowano:

Burmistrz Trzebini – Adam Adamczyk ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy inspektora w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Trzebini.


Kandydaci ubiegający się o zatrudnienie winni między innymi: mieć wyższe wykształcenie geodezyjne, posiadać nieposzlakowaną opinię, a ich postawę powinna cechować odpowiedzialność, zdyscyplinowanie, sumienność, systematyczność i umiejętność pracy w zespole.

Szczegółowe wymagania i oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów ubiegających się o wspomniane stanowisko wszyscy zainteresowani mogą znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini (zakładka NABÓR NA STANOWISKA URZĘDNICZE – 2017).

Termin składania dokumentów aplikacyjnych został wyznaczony do dnia 6 listopada 2017 roku.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij