Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W magistracie wybrali rzecznika prasowego

W magistracie wybrali rzecznika prasowego

Opublikowano:

Znamy już wynik konkursu na stanowisko rzecznika prasowego w Urzędzie Miasta w Trzebini, który z początkiem kwietnia 2019 roku został ogłoszony przez burmistrza Trzebini Jarosława Okoczuka.

Na wspomniane stanowisko została wybrana Anna Jarguz z Myślachowic.

– Kandydatka uzyskała wysoki wynik w drugim etapie naboru. Spełnia warunki wymagane do wykonywania zadań na stanowisku rzecznika prasowego – czytamy w bardzo krótkim uzasadnieniu wyboru podpisanym przez burmistrza Trzebini – Jarosława Okoczuka, które zostało zamieszczone Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Przypomnijmy, że kandydaci ubiegający się o zatrudnienie na wspomnianym stanowisku musieli między innymi: mieć wyższe wykształcenie, posiadać nieposzlakowaną opinię; legitymować się co najmniej pięcioletnim stażem pracy, w tym wykonywaniem przez ostatnie trzy lata pracy na stanowiskach związanych z dziennikarstwem lub kreowaniem polityki informacyjnej oraz posiadać umiejętności wykonywania profesjonalnej fotografii prasowej, wykorzystania Facebooka i redagowania komunikatów.

Zgodnie z zapisami zawartymi w materiałach dotyczących naboru do zakresu zadań rzecznika prasowego należeć będzie między innymi: monitoring mediów; prowadzenie i redagowanie aktualności internetowego serwisu informacyjnego gminy; koordynowanie prac związanych z prowadzeniem profilu gminy na Facebooku; organizacja tematycznych konferencji prasowych; kierowanie do mediów uzupełnień, polemik, wyjaśnień i sprostowań; udział we wskazanych przez burmistrza naradach, sesjach, konferencjach i spotkaniach z mieszkańcami oraz sporządzanie informacji, a także opracowywanie protokołów, analiz i raportów na tematy wskazane przez burmistrza.

Robert Siwek

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij