Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Wsparli zakup samochodu dla strażaków

Wsparli zakup samochodu dla strażaków

Opublikowano:

Gmina Trzebinia dołoży 10 tysięcy złotych do zakupu samochodu rozpoznawczo-ratowniczego dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie.

Uchwałę w tej sprawie Rada Miasta Trzebini podjęła na sesji w dniu 30 czerwca 2017 roku, a z prośbą o wsparcie do trzebińskich samorządowców zwrócił się starosta chrzanowski.

Zakup pojazdu będzie współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie (25 tysięcy złotych) oraz poszczególne gminy naszego powiatu (po 10  tysięcy złotych).

– Nowy samochód rozpoznawczo-ratowniczy zastąpi pojazd, który jest już mocno zużyty i nie nadaje się już do dalszej eksploatacji. Zakup nowego samochodu pozwoli na skuteczniejsze podejmowanie działań przez funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej, w szczególności przez kadrę kierującą działaniami ratowniczo-gaśniczymi – czytamy w uzasadnieniu do podjętej przez trzebińskich radnych uchwały.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij