Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zajmą się skargą na burmistrza

Zajmą się skargą na burmistrza

Opublikowano:

W czwartek 26 września 2019 roku o godzinie 9.00 w Domu Kultury „Sokół” przy ulicy Kościuszki 74 w Trzebini odbędzie się 13 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W porządku obrad przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2019; zmiany statutu Gminy Trzebinia; skargi na burmistrza Trzebini; wyznaczania dodatkowego przedstawiciela Gminy Trzebinia do Zgromadzenia Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie; wyboru ławników sądowych na kadencję 2020-2023.

Ponadto przewidziano między innymi: przedstawienie informacji przez przedstawicieli Gminy Trzebinia z pracy w związkach i stowarzyszeniach, rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, sprawy bieżące i wniesione oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia osobistego udziału w sesji. To doskonała okazja, by przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dom Kultury „Sokół” w Trzebini, w którym odbędzie się pierwsza po wakacjach sesja Rady Miasta Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2019.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij