Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zajmą się trzema skargami

Zajmą się trzema skargami

Opublikowano:

W piątek 1 marca 2019 roku o godzinie 9.00 w siedzibie Business Campus Trzebinia przy ulicy Tadeusza Kościuszki 134 A odbędzie 6 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W porządku obrad przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2019; udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Chrzanowskiemu na realizację zadania obejmującego funkcjonowanie Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego dla Powiatu Chrzanowskiego; udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Chrzanowskiemu na realizację zadania z zakresu postępowania ze zwierzętami wolno żyjącymi i ochrony zwierząt; nadania imienia Szkole Podstawowej nr 4 w Trzebini; odwołania reprezentanta Gminy Trzebinia w Zgromadzeniu Związku Międzygminnego „Gospodarka Komunalna” w Chrzanowie; wyznaczenia dodatkowych przedstawicieli Gminy Trzebinia do Zgromadzenia Związku Międzygminnego „Gospodarka Komunalna” w Chrzanowie; odwołania reprezentanta Gminy Trzebinia w Zgromadzeniu Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie; wyznaczenia dodatkowego przedstawiciela Gminy Trzebinia do Zgromadzenia Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie oraz skargi na burmistrza Trzebini, skargi na dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Trzebini i skargi na działalność Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzebini.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami; przedstawienie informacji przedstawicieli Gminy Trzebinia z pracy w związkach i stowarzyszeniach, sprawy bieżące i wniesione oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij