Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Jacek Augustynek wyróżniony medalem

Jacek Augustynek wyróżniony medalem

Opublikowano:

Burmistrz Trzebini wyróżnił Jacka Augustynka – prezesa Miejskiego Klubu Sportowego Trzebinia Siersza medalem „Zasłużony dla trzebińskiego sportu” za wieloletnią działalność społeczną na rzecz rozwoju kultury fizycznej w Gminie Trzebinia.

Przypomnijmy, że Jacek Augustynek w latach 1975-2000 był działaczem Klubu Sportowego „Górnik” Siersza. W klubie tym w ostatnich latach jego działalności pełnił również funkcję wiceprezesa ds. organizacyjnych.

Po połączeniu w roku 2000 KS „Górnik” Siersza z KS „Hutnik” Trzebinia i utworzeniu MKS Trzebinia Siersza Jacek Augustynek włączył się aktywnie w działalność nowego klubu, a od sierpnia 2013 roku pełni w nim funkcję prezesa. W tym czasie piłkarze MKS Trzebinia Siersza dwukrotnie awansowali do III ligi.

– Jest mi bardzo miło, że moja ponad czterdziestoletnia działalność na rzecz rozwoju piłki nożnej w Trzebini została zauważona i doceniona przez władze naszego miasta – powiedział w rozmowie z naszym portalem Jacek Augustynek, długoletni działacz sportowy i obecny prezes Miejskiego Klubu Sportowego Trzebinia.

(RS)

Na zdjęciu wyróżniony medalem „Zasłużony dla trzebińskiego sportu” – Jacek Augustynek (Fot.: Robert Siwek).

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij