Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Lekkoatletyczny show z Kamilą Lićwinko

Lekkoatletyczny show z Kamilą Lićwinko

Opublikowano:

W sobotę 16 września 2017 roku na placu przy ulicy Ochronkowej w Trzebini zagości miasteczko „Lekkoatletyki dla każdego”. Gościem tej niecodziennej imprezy będzie Kamila Lićwinko – niedawna medalistka w skoku wzwyż lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie.


Impreza, której głównym organizatorem jest upowszechniający lekką atletykę wśród dzieci i młodzieży w naszej gminie Klub Sportowy Victoria Trzebinia, rozpocznie się o godzinie 14.00.

– W miasteczku lekkoatletycznym przeprowadzone zostaną zawody dla dzieci i młodzieży w takich konkurencjach jak: bieg sprinterski, bieg przez płotki, skok wzwyż czy rzut oszczepem – zapowiada Ewa Sierka, prezes Klub Sportowy Victoria Trzebinia.

Jednym ze szczególnych gości trzebińskiej imprezy będzie Kamila Lićwinko – polska lekkoatletka specjalizująca się w skoku wzwyż, halowa mistrzyni świata w tej dyscyplinie, mistrzyni uniwersjady i w końcu medalistka niedawnych lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie.

Oprócz zmagań sportowych będzie również wiele innych atrakcji zarówno dla dzieci oraz młodzieży jak i dorosłych. W tym między innymi: ścianka rzutowa, eurobungee, fotobudka.

(RS)

Na zdjęciu rywalizacja sportowa dzieci i młodzieży w ramach poprzedniej imprezy lekkoatletycznej zorganizowanej przez Klub Sportowy Victoria Trzebinia – tj. I Mistrzostw Gminy Trzebinia i Powiatu Chrzanowskiego w Lekkiej Atletyce w Dulowej w maju 2017 roku.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij