Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Manhattan Trzebinia znów na podium

Manhattan Trzebinia znów na podium

Opublikowano:

Zespół mini piłki nożnej Manhattan Trzebinia zajął drugie miejsce w XIII Noworocznym Turnieju Oldbojów w Halowej Piłce Nożnej w Spytkowicach.


– W zawodach uczestniczyło siedem zespołów, a rozgrywano je systemem każdy z każdym. Nasz zespół zdobył identyczną ilość punktów, co zwycięzca, jednak zajął drugą pozycję, gdyż uległ w bezpośrednim pojedynku zwycięskiej ekipie z Radomska – relacjonuje Janusz Papiernik, szef Manhattanu Trzebinia.

W pierwszym meczu Manhattan Trzebinia przegrał z drużyną z Radomska 1:3, a jedynego gola dla naszego zespołu zdobył Jarosław Pieprzyca. W kolejnym spotkaniu trzebinianie pokonali Beskid Andrychów 3:1 po bramkach Piotra Stojewskiego, Dominika Rolki i Sebastiana Tryfanowa. W trzecim meczu nasz zespół zwyciężył Stanisławiankę Stanisław 3:1, a na listę strzelców wpisali się: Jarosław Mądry, Dariusz Jędrzejczyk i Piotr Stojewski. W czwartym pojedynku trzebiński Manhattan rozgromił Hatrick Łączany 4:0 po golach zdobytych przez Szymona Jędrzejczyka, Dominika Rolkę, Piotra Stojewskiego i Sebastiana Tryfanowa. W kolejnym meczu trzebinianie pokonali Astrę Spytkowice 1:0 po bramce zdobytej przez Szymona Jędrzejczyka. Takim samym rezultatem zakończył się pojedynek z drużyną z Dąbrowy Górniczej, w którym gola na wagę zwycięstwa zdobył dla trzebinian Dominik Rolka.

Manhattan Trzebinia: Krzysztof ProksaPiotr Stojewski, Krzysztof Borowy, Szymon Jędrzejczyk, Jarosław Pieprzyca, Dominik Rolka, Miłosz Szlufik, Marek Nietrzebka, Tomasz Klimczak, Dariusz Jędrzejczyk, Piotr Szybalski, Sebastian Tryfanow, Jarosław Mądry i Janusz Papiernik.

Zawody zostały rozegrane 13 stycznia 2018 roku.

Na zdjęciu piłkarze Manhattanu Trzebinia, którzy uczestniczyli w turnieju w Spytkowicach. Fot.: Manhattan Trzebinia.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij