Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Manhattan Trzebinia znów na podium

Manhattan Trzebinia znów na podium

Opublikowano:

Zespół mini piłki nożnej Manhattan Trzebinia zajął drugie miejsce w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Będzina.

Turniej został rozegrany w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Będzinie w dniu 10 czerwca 2017 roku, a uczestniczyło w nim dziewięć drużyn w kategorii open.

– Nasz zespół mimo osłabienia zaprezentował się znakomicie, zajmując ostatecznie drugie miejsce i ulegając nieznacznie w finale gospodarzom w stosunku 3 do 4. To już szósty turniej naszej ekipy w tym roku i zarazem szóste podium – podkreśla Janusz Papiernik, szef Manhattanu Trzebinia.

W pierwszym meczu eliminacyjnym Manhattan Trzebinia wygrał z Los Menelos 5:3 po dwóch golach Jarosława Pieprzycy i celnych trafieniach Miłosza Szlufika, Dominika Rolki i Piotra Szybalskiego. W drugim spotkaniu trzebinianie wysoko, bo aż 5:1, pokonali zespół Manhattanu Będzin, a na listę strzelców w tym meczu dla naszej ekipy wpisali się: Dominik Rolka, Piotr Szybalski, Sebastian Tryfanow, Jarosław Pieprzyca i Miłosz Szlufik. Z kolei trzeci pojedynek eliminacyjny z Podmuchem Palestyny zakończył się remisem 2:2, a bramki dla trzebinian zdobyli w nim: Miłosz Szlufik i Dominik Rolka.

W półfinale Manhattan Trzebinia pokonał Sky Team 4:2 po golach Dariusza Jędrzejczyka (dwa) oraz Sebastiana Tryfanowa i Jarosława Pieprzycy. Natomiast w pojedynku finałowym trzebinianie ulegli FC Prusa 3-4. W meczu tym gole dla nasze zespołu zdobyli: Piotr Szybalski (dwa) i Miłosz Szlufik.

Manahattan Trzebinia: Krzysztof Proksa, Sebastian Tryfanow, Dariusz Jędrzejczyk, Piotr Szybalski, Jarosław Pieprzyca, Dominik Rolka, Miłosz Szlufik i Janusz Papiernik.

(RS)

Na zdjęciu piłkarze Manhattanu Trzebinia, którzy uczestniczyli w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Będzina. Fot.: Manhattan Trzebinia.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij