Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Sport i rekreacja > Młodzi muszą płacić za wstęp na Balaton

Młodzi muszą płacić za wstęp na Balaton

Opublikowano:

Od 1 czerwca 2016 roku obowiązują nowe, znacznie wyższe niż dotychczas stawki opłat za korzystanie z Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” w Trzebini, które już marcu bieżącego roku Rada Miasta Trzebini uchwaliła na wniosek burmistrza  – Adama Adamczyka.

Zgodnie z nowym cennikiem bezpłatny wstęp na teren ośrodka mają tylko dzieci do 7 roku życia.

Opłata za wstęp dla dzieci i młodzieży do 18 roku wynosi 4 złote. W poprzednich latach, zgodnie ze starym cennikiem uchwalonym jeszcze za rządów poprzedniego burmistrza w roku 2012, dzieci i młodzież ucząca się do 19 roku życia wchodziła na teren ośrodka bezpłatnie za okazaniem legitymacji szkolnej.

Dorośli muszą obecnie płacić za wstęp 8 złotych. To o 100 procent więcej niż w porzednich latach, gdy bilet kosztował 4 złote.

O 100 procent wzrosła również opłata parkingowa, która obecnie wynosi już nie 5 ale 10 złotych.

Nowością jest natomiast bilet rodzinny w cenie 15 złotych. Przysługuje rodzinom liczącym od dwóch do sześciu osób (maksymalnie dwoje dorosłych i czworo małoletnich dzieci).

W tym roku opłaty za wstęp do ośrodka pobierane są już od 1 czerwca. Trzeba je uiszczać w godzinach od 10.00 do 18.00.

W okresie od 24 czerwca 2016 roku do 31 sierpnia 2016 roku w czasie sprzyjającej pogody administrator ośrodka udostępni dla osób wypoczywajacych na jego terenie miejsce do kąpieli.

Administratorem Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” w Trzebini w bieżącym roku nie są już Usługi Komualne Trzebinia, ale Miejski Zarząd Nieruchomości w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij