Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Na upowszechnianie kultury fizycznej

Na upowszechnianie kultury fizycznej

Opublikowano:

Władze Gminy Trzebinia ogłosiły otwarty konkurs dla organizacji pozarządowych na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej.


Pula pieniędzy przeznaczona na ten cel w 2018 roku jest taka sama jak w roku ubiegłym i wynosi 25 tysięcy złotych.

Pozyskane w ramach konkursu środki finansowe będzie można wydatkować na prowadzenie zajęć treningowych w różnych dyscyplinach sportu; organizowanie imprez sportowych, rekreacyjnych i masowych dla mieszkańców Gminy Trzebinia czy też udział w zawodach sportowych poza terenem gminy.

Oferty na konkurs należy składać najpóźniej do 5 lutego 2018 roku w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Trzebini.

Szczegółowa informacja na temat konkursu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej. Dla osób zainteresowanych podajemy poniżej link do dokumentu:

https://bip.malopolska.pl/umtrzebinia,a,1407556,ogloszenie-otwartego-konkursu-ofert-na-zadania-z-zakresu-kultury-fizycznej.html

W 2017 roku w ramach wspomnianego konkursu ofert dotacje otrzymały trzy podmioty – tj. Miejsko-Gminny Szkolny Związek Sportowy w Trzebini – 15.500 złotych, Klub Sportowy Victoria Trzebinia – 6.000 złotych i Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Katowicach – 3.500 złotych.

(RS)

Na zdjęciu rywalizacja sportowa dzieci i młodzieży w ramach ubiegłorocznych I Mistrzostw Gminy Trzebinia i Powiatu Chrzanowskiego w Lekkiej Atletyce w Dulowej.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij