Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Sport i rekreacja > Pobiegli wokół Stadionu Narodowego!

Pobiegli wokół Stadionu Narodowego!

Opublikowano:

Kilkudziesięciu uczniów z trzebińskich szkół podstawowych i gimnazjalnych wzięło udział w Biegu Lekkoatletyka dla Każdego przy Orlen Warsaw Marathon, który odbył się w sobotę 23 kwietnia 2016 roku na terenach wokół Stadionu Narodowego w Warszawie.


– W zawodach udział wzięło blisko 3000 dzieci z całej Polski, wśród których było 46 uczniów z Trzebini, będących na co dzień uczestnikami zajęć w ramach programu Lekkoatletyka dla Każdego – mówi Ewa Sierka, trener programu Lekkoatletyka dla Każdego w Gminie Trzebinia.

Starterami poszczególnych biegów były gwiazdy królowej sportu: skoczek wzwyż Artur Partyka i średniodystansowiec Paweł Czapiewski.

Zgodnie z zasadami treningu wszystkie dzieci przed swoimi biegami wzięły udział w rozgrzewce, którą prowadził Paweł Czapiewski. Wspólnie z młodymi lekkoatletami rozgrzewał się również Sebastian Chmara.

Młodzi sportowcy rywalizowali na dwóch dystansach: 900 metrów – uczniowie klas czwartych i piątych oraz 1400 metrów – uczniowie klas szóstych oraz gimnazjaliści.

– Każdy z uczestników biegu, który pokonał swój dystans, otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę oraz dyplom – podsumowuje Ewa Sierka.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij