Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trzebinianie z pucharem prezydenta Jaworzna

Trzebinianie z pucharem prezydenta Jaworzna

Opublikowano:

Zespół mini piłki nożnej Manhattan Trzebinia został zwycięzcą VII Turnieju o Puchar Prezydenta Jaworzna – Pawła Silberta.

Turniej został rozegrany 24 sierpnia 2019 roku na stadionie Azotanii Jaworzno, a jego głównym organizatorem było Piłkarskie Stowarzyszenie Salos Jaworzno.

W pierwszym meczu elimnacyjnym ekipa Manhattanu Trzebinia pokonała Autofiko Jaworzno 1:0. W kolejnym także 1:0 zwyciężyła Wyindywidualizowanych Zawiercie. Natomiast w trzecim zremisowała z Azot Biznes Park Jaworzno 2:2. W tym miejscu godnym szczególnego podkreślenia jest to, że wszystkie cztery gole dla trzebinian w spotkaniach eliminacyjnych zdobył Krzysztof Borowy.

W półfinale piłkarze z Trzebini zmierzyli się z ZZ Kadra Bielszowice. W regulaminowym czasie gry padł wynik 0:0 i o dalszych losach obu drużyn zdecydowały rzuty karne, w których Manhattan Trzebinia zwyciężył 3:1 dzięki celnym trafieniom Piotra Stojewskiego, Krzysztofa Borowego i Miłosza Szlufika.

W finale trzebinianie spotkali się z AKS Grzybowice Zabrze, a pojedynek ten miał identyczny scenariusz jak mecz półfinałowy. W regulaminowym czasie gry padł wynik 0:0 i o tym, kto zostanie zwycięzcą turnieju zdecydował konkurs rzutów karnych, w ktorym 3:1 zwycięzyli piłkarze z Trzebini. I tak jak w meczu półfinałowym szczęśliwymi wykonawcami rzutów karnych w naszej drużynie okazli się: Piotr Stojewski, Krzysztof Borowy i Miłosz Szlufik.

– Nasz zespół nie tylko zwyciężył w tych zawodach. Nasi zawodnicy zdobyli również nagrody indywidualne – podkreśla Janusz Papiernik, szef Manhattanu Trzebinia.

Tytułem najlepszego bramkarza wyróżniony został Wojciech Kossakowski. Z kolei tytułem najstarszego zawodnika uhonorowano Marka Nietrzebkę. Natomiast Krzysztof Borowy i Janusz Papiernik otrzymali wyróżnienia.

W rozegranym w Jaworznie turnieju zespół Manhattanu Trzebinia wystąpił w składzie: Wojciech Kossakowski, Piotr Stojewski, Marek Nietrzebka, Jarosław Mądry, Krzysztof Borowy, Sebastian Tryfanow, Miłosz Szlufik, Piotr Szybalski i Janusz Papiernik.

(RS)

Na zdjęciu piłkarze Manhattanu Trzebinia, którzy zostali zwycięzcami VII Turnieju o Puchar Prezydenta Jaworzna – Pawła Silberta. Fot.: Archiwum Manhattanu Trzebinia.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij