Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trzebinianki w narodowej kadrze unihokeja

Trzebinianki w narodowej kadrze unihokeja

Opublikowano:

Zawodniczki Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Trzebinia po raz kolejny zostały powołane do naszej kadry narodowej kobiet w unihokeju.


W dniach od 8 do 10 września 2017 roku w Gdyni odbyło się zgrupowanie kadry narodowej kobiet w unihokeju, na które zostały powołane cztery zawodniczki PUKS Trzebinia: Katarzyna Pabis, Karolina Rozmus, Ewelina Turek i Magdalena Michaliszyn.

– Zgrupowanie to było kolejnym etapem przygotowań do Mistrzostw Świata w Unihokeju Bratysławie, które odbędą się w grudniu bieżącego roku – informuje Paweł Raj, klubowy trener naszych zawodniczek.

Warto dodać, że w dniach od 3 do 5 listopada 2017 roku odbędą się konsultacje kadry U19 w unihokeju kobiet, na które zostało powołanych aż sześć zawodniczek z PUKS Trzebinia. Są to: Maja Masztaler, Ewelina Turek, Natalia Pastusińska, Magdalena Michaliszyn, Patrycja Ludwiczak i Małgorzata Gągolska.

– Konsultacje te są przygotowaniem do Mistrzostw Świata Juniorek w Unihokeju, które odbędą się w maju przyszłego roku w Szwajcarii – dodaje Paweł Raj.

(RS)

Na zdjęciu występujące w sezonie 2016/2017 w Salming Ekstralidze Kobiet w Unihokeju zawodniczki Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Trzebinia z trenerem Pawłem Rajem (Fot. Archiwum PUKS Trzebinia).

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij