Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > UKS Trzebinia wicemistrzem Bol Tech Cup 2016

UKS Trzebinia wicemistrzem Bol Tech Cup 2016

Opublikowano:

Reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Trzebinia młodzi piłkarze z rocznika 2007 zostali wicemistrzami rozegranego w Olkuszu halowego turnieju piłki nożnej Bol Tech Cup 2016.

Turniej został rozegrany w niedzielę 18 grudnia 2016 roku w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu, a jego organizatorem był Olkuski Klub Sportowy Słowik.

W zawodach oprócz dwóch drużyn gospodarzy wystąpiło jeszcze sześć zespołów z województwa śląskiego i małopolskiego: GKS Katowice, Piliczanka Pilica, FA Zawiercie, Skalanka Skała, Fablok Chrzanów i UKS Trzebinia.

W pierwszym meczu fazy grupowej UKS Trzebinia zremisował 2:2 ze Skalanką Skała, a dwa gole dla trzebinian zdobył Skowronek. W kolejnym meczu po golu Trzeciaka nasz zespół pokonał 1:0 drużynę FA Zawiercie. Na zakończenie fazy grupowej UKS zwyciężył 2:1 późniejszego triumfatora turnieju – zespół Słowika I Olkusz, a gole dla naszej ekipy zdobyli w tym meczu: Skowronek i Wacławek.

W pierwszym meczu fazy finałowej, czyli tzw. „Ligi Mistrzów” UKS Trzebinia zremisował 1:1 z GKS Katowice, a gola na wagę remisu zdobył dla trzebinian w tym pojedynku Żbik. W drugim meczu po golu Skowronka nasz zespół pokonał 1:0 drugą drużynę Słowika Olkusz. Z kolei w ostatnim meczu trzebinianie zremisowali z pierwszym zespołem Słowika Olkusz 1:1, a gola dla naszej drużyny zdobył w tym pojedynku Trzeciak.

Ostatecznie zwycięzcą turnieju zostali chłopcy z pierwszej drużyny OKS Słowik Olkusz. Na miejscu drugim uplasowała się ekipa UKS Trzebinia, a na trzecim – GKS Katowice.

Trzeba odnotować, że tytuł najlepszego bramkarza turnieju zdobył zawodnik UKS Trzebinia –  Szymon Siata.

UKS Trzebinia: SiataSiewierski, Skowronek, Trzeciak, Wacławek, Nowak, Żbik, Kurek, Jaworek. Trener: Jakub Wilk.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij