Piątek, 28 stycznia 2022 | Walerego, Radomira
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zobaczcie ile radości może dać dzieciom sport

Zobaczcie ile radości może dać dzieciom sport

Opublikowano:

DAJ DZIECKU DAWKĘ ZDROWIA I RADOŚCI PRZEZ SPORT – pod takim hasłem odbędą się w naszym mieście II Otwarte Halowe Mistrzostwa Trzebini Dzieci i Młodzieży w Lekkiej Atletyce.


Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę 10 lutego 2018 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych przy ulicy Głogowej w Trzebini. Impreza rozpocznie się o godz. 10.00.

Organizatorzy zaplanowali między innymi: skok w dal z miejsca, biegi na różnych dystansach, skok wzwyż, rzut piłką lekarską oraz różne zabawy sportowe.

– Zachęcamy do przyjścia na imprezę rodziców z dziećmi, którym umożliwimy start w różnych konkurencjach lekkoatletycznych, a tym samym pokażemy jak wiele radości młodym ludziom może dać uprawianie prostych dyscyplin sportowych i jak wspaniała może to być alternatywa do spędzania wolnego czasu przed ekranem komputera czy telewizora – mówi Ewa Sierka, prezes Klubu Sportowego Victoria Trzebinia, który jest głównym organizatorem imprezy.

Zapisy sa przyjmowane telefonicznie (pod numerem 794 656 681) oraz poprzez e-mail (lekkoatletyka.trzebinia@o2.pl). Ponadto będzie można zgłosić swój udział w poszczególnych konkurencjach w dniu zawodów.

Dodatkowe informacje o II Otwartych Halowych Mistrzostwach Trzebini Dzieci i Młodzieży w Lekkiej Atletyce znajdą Państwo na stronie organizatora pod adresem: https://lekkoatletykatrzebinia.pl

(RS)

Na zdjęciu rywalizacja sportowa dzieci i młodzieży w ramach I Mistrzostw Gminy Trzebinia i Powiatu Chrzanowskiego w Lekkiej Atletyce w Dulowej. Maj 2017.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij