Wtorek, 28 listopadaa 2023 | Zdzisława, Lesława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Agresywni mieszkańcy Karniowic trafili do aresztu

Agresywni mieszkańcy Karniowic trafili do aresztu

Opublikowano:

Do trzech lat więzienia grozi dwóm mieszkańcom Karniowic, którzy znieważyli i naruszyli nietykalność cielesną policjantów podczas interwencji w tym sołectwie.

Zdarzenie miało miejsce wieczorem w niedzielę 22 maja 2016 roku. Wtedy to mieszkaniec Karniowic powiadomił Komisariat Policji w Trzebini o wtargnięciu młodych mężczyzn na teren jego posesji.

W wyniku podjętej interwencji przy ulicy Łokietka w Karniowicach policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy znieważyli ich wulgarnymi słowami oraz naruszyli ich nietykalność cielesną.

– Zatrzymani to dwaj mieszkańcy Karniowic w wieku 33 i 30 lat. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a za popełnione czyny grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności w sprawie – informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij