Wtorek, 25 czerwca 2024 | Łucji, Wilhelma
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Grażyna Hrabia prosi o ławeczkę

Grażyna Hrabia prosi o ławeczkę

Opublikowano:

Przewodnicząca Rady Miasta Trzebini – Grażyna Hrabia podczas ostatniej sesji zwróciła się do Ewy Siemek – przedstawicielki Gminy Trzebinia w Związku Komunalnym Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie z prośbą o zamontowanie przez związek ławeczki na przystanku autobusowym przy siedzibie OHP w Trzebini-Górce.

– Z przystanku autobusowego przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym OHP w Górce oprócz młodzieży korzystają również osoby starsze, które czekając na autobus, nie mają gdzie usiąść. Dlatego w ich imieniu proszę o zamontowanie na tym przystanku ławeczki. To drobna sprawa, ale dla tych starszych ludzi bardzo ważna – stwierdziła Grażyna Hrabia, przewodnicząca Rady Miasta Trzebini.

Na przystanku autobusowym Wieża Ciśnień w Górce (w bezpośrednim sąsiedztwie OHP) zatrzymuje się autobus linii 310, który kursuje do Chrzanowa przez Krze, Sierszę i Luszowice. Aktualnie przystanek jest wyposażony jedynie w znak informacyjny i rozkład jazdy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij