Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Jarczyk renowacji placu zabaw nie odpuszcza

Jarczyk renowacji placu zabaw nie odpuszcza

Opublikowano:

Teresa Jarczyk – przewodnicząca Rady Osiedla Widokowego ponownie zwróciła się do trzebińskich władz miasta z prośbą o gruntowną renowację placu zabaw na wspomnianym osiedlu.


Temat został kolejny raz poruszony podczas sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 29 września 2017 roku.

– Jakiś czas temu grupa mieszkańców Osiedla Widokowego, głównie młodych kobiet posiadających małe dzieci, wystosowała do burmistrza Trzebini pismo z prośbą o przeprowadzenie renowacji naszego placu zabaw. Do Rady Osiedla Widokowego trafiła odpowiedź w tej sprawie, którą skopiowałam i przekazałam zainteresowanym osobom – mówiła podczas ostatniej sesji Teresa Jarczyk, przewodnicząca Rady Osiedla Widokowego.

– Dla mnie jednak ta odpowiedź jest niezadowalająca. Dlatego proszę jeszcze raz, by pomyśleć o odnowieniu placu zabaw na Osiedlu Widokowym – zaapelowała po raz kolejny do trzebińskich władz samorządowych przewodnicząca Teresa Jarczyk.

O poprzednim wystąpieniu Teresy Jarczyk na sesji Rady Miasta Trzebini w sprawie potrzeby renowacji placu zabaw na Osiedlu Widokowym pisaliśmy na naszym portalu kilka miesięcy temu w artykule, do którego link zamieszczamy poniżej:

http://wtrzebini.pl/z-osiedli-i-solectw/na-osiedlu-widokowym-chca-odnowic-plac-zabaw/

Robert Siwek

Na zdjęciu fragment gminnego placu zabaw na Osiedlu Widokowym w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij