Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > Jest ławeczka na przystanku przy OHP w Górce

Jest ławeczka na przystanku przy OHP w Górce

Opublikowano:

Na przystanku autobusowym przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym OHP w Trzebini-Górce zamontowana została niedawno niewielka ławeczka o co na jednej z ostatnich sesji Rady Miasta Trzebini apelowała przewodnicząca tego gremium Grażyna Hrabia.


– Z tego przystanku oprócz młodzieży korzystają również osoby starsze, które czekając na autobus, nie mają gdzie usiąść. Dlatego w ich imieniu proszę o zamontowanie na tym przystanku ławeczki. To drobna sprawa, ale dla tych starszych ludzi bardzo ważna – argumentowała Grażyna Hrabia, przewodnicząca Rady Miasta Trzebini.

Swoją prośbę skierowała bezpośrednio do Ewy Siemek – radnej i zarazem przedstawicielki Gminy Trzebinia w Związku Komunalnym Komunikacja Międzygminna w Chrzanowie. Na realizację wniosku nie trzeba było długo czekać.

Przypomnijmy, że na przystanku autobusowym Wieża Ciśnień w Trzebini-Górce (w bezpośrednim sąsiedztwie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego OHP) zatrzymuje się autobus linii 310, który kursuje do Chrzanowa przez Krze, Sierszę i Luszowice.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij