Wtorek, 07 grudnia 2021 | Marcina, Ambrożego
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Siersza zabiega o swoją tożsamość

Siersza zabiega o swoją tożsamość

Opublikowano:

Marian Kokoszka – przewodniczący Rady Osiedla Siersza wystąpił ponownie do Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie z wnioskiem o ustawienie przy drodze dojazdowej do Sierszy od strony Luszowic znaku informacyjnego z napisem Osiedle Siersza.


Przypomnijmy, że we wrześniu 2016 roku Rada Osiedla Siersza w oparciu o sugestie mieszkańców wystosowała pisemny wniosek do Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie o ustawienie znaku informacyjnego E-21 z napisem Osiedle Siersza przy głównych drogach dojazdowych do Sierszy – tj. przy ulicach: Chrzanowskiej, Grunwaldzkiej i Jana Pawła II.

W odpowiedzi wystosowanej na ten wniosek w październiku ubiegłego roku Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie poinformował, że taki znak zostanie zamontowany na dojeździe do Sierszy od strony Luszowic, czyli przy ulicy Chrzanowskiej.

Mimo upływu wielu miesięcy znak nie został jednak zamontowany. W związku z tym przewodniczący Rady Osiedla Siersza – Marian Kokoszka ponowił w ostatnich dniach wniosek o jego ustawienie.

Robert Siwek

Na zdjęciu widok z Gór Luszowskich  w kierunku Elektrowni Siersza.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij