Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Krzu mają nową drogę do garaży

W Krzu mają nową drogę do garaży

Opublikowano:

Użytkownicy kilkudziesięciu garaży zlokalizowanych u zbiegu ulicy Lipcowej i Grunwaldzkiej w Krzu od niedawna mogą korzystać z nowej drogi łączącej ich garaże z główną ulicą.

Zbudowana na zlecenie Gminy Trzebinia i oddana do użytku w lipcu bieżącego roku droga kosztowała 47 tysięcy złotych, a na wykonane prace obowiązuje trzyletnia gwarancja. Pierwotnie na realizację inwestycji zabezpieczono w budżecie 100 tysięcy złotych, ale ostatecznie udało się ją zrealizować znacznie taniej.

– Wcześniej droga ta wyglądała fatalnie. Znajdowały się w niej liczne i spore dziury, co utrudniało przejazd. Mam nadzieję, że teraz mieszkańcy korzystający z garaży i nowej drogi będą zadowoleni – mówi Marek Harwes, radny Rady Miasta Trzebini, który zabiegał w gminie o realizację tej inwestycji.

(RS)

Na zdjęciu fragment nowej drogi do garaży znajdujących się u zbiegu ulicy Lipcowej i Grunwaldzkiej w Krzu.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij