środa, 27 września 2023 | Damiana, Amadeusza
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Myślachowicach modernizują wodociągi

W Myślachowicach modernizują wodociągi

Opublikowano:

W Myślachowicach przez ostatnie cztery lata wymieniono ponad 3 km sieci wodociągowej. Kolejne 1,4 km planuje się wymienić w bieżącym roku.

– W latach 2013-2016 w sołectwie Myślachowice starą sieć wodną wymieniono na nową w ulicach: Partyzantów, 22-Lipca, Chrzanowskiej, Cichej, Łąkowej, Olkuskiej i Polnej oraz w części ulic: Piaski i Górnej. Łączna długość wymienionej w tym czasie sieci to 3011 metrów – poinformował podczas ostatniego zebrania wiejskiego w Myślachowicach sołtys tej miejscowości Jacek Woch, który od lat systematycznie zabiega w Rejonowym Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Chrzanowie o modernizację myślachowickich wodociągów.

– W 2017 roku planowana jest z kolei wymiana 595 metrów sieci wodnej na całej ulicy Głębokiej oraz 800 metrów starego wodociągu na całym odcinku ulicy 15-Lecia – dodał sołtys Jacek Woch.

W następnych latach modernizacja sieci wodociągowej w Myślachowicach ma być prowadzona w tych ulicach, gdzie najczęściej dochodzi do jej awarii.

(RS)

Na zdjęciu Dom Kultury w Myślachowicach.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij