Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Sierszy chcą przeniesienia siłowni

W Sierszy chcą przeniesienia siłowni

Opublikowano:

Rada Osiedla Siersza wystąpiła do władz Gminy Trzebinia z wnioskiem o przeniesienie w nowe miejsce siłowni zewnętrznej znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 5.

Z takimi postulatami do Rady Osiedla Siersza oraz do jej przewodniczącego – Tomasza Szyguły zwracali się w ostatnim czasie mieszkańcy największego trzebińskiego osiedla.

– Lokalizacja siłowni pod oknami sal lekcyjnych okazała się nietrafionym pomysłem, gdyż powodowało to dyskomfort u osób korzystających z urządzeń, a z drugiej strony rozpraszało uwagę uczniów podczas zajęć szkolnych – tłumaczy Tomasz Szyguła, przewodniczący Rady Osiedla Siersza.

Z tego właśnie powodu od pewnego czasu kompleks sportowy przy szkole w Sierszy jest od rana do godzin popołudniowych zamknięty dla osób postronnych, a tym samym siłownia pod chmurką nie jest w tym czasie dostępna dla mieszkańców.

Rada Osiedla Siersza zawnioskowała do trzebińskich władz o przeniesienie siłowni na działkę położoną przy ulicy Braci Romockich w centrum Sierszy, co sugerowali we wnioskach mieszkańcy osiedla.

Robert Siwek

Na zdjęciu oddana do użytku z końcem 2016 roku siłownia zewnętrzna przy Szkole Podstawowej nr 5 w Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij