Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > W Sierszy chcą wymiany uszkodzonych luster

W Sierszy chcą wymiany uszkodzonych luster

Opublikowano:

Na wniosek mieszkańców przewodniczący Rady Osiedla Siersza zwrócił się do Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie z prośbą o wymianę dwóch uszkodzonych luster drogowych ustawionych przy drogach powiatowych w Sierszy.

Chodzi o lustro usytuowane przy skrzyżowaniu ulicy Leśnej z ulicą Żeromskiego oraz o lustro ustawione przy skrzyżowaniu ulicy Chrzanowskiej z ulicą Partyzantów i ulicą Ogrodową.

– Oba lustra są uszkodzone i nie spełniają swojego zadania, co zagraża bezpieczeństwu w ruchu samochodowym – podkreślił w wystąpieniu do Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie Marian Kokoszka, przewodniczący Rady Osiedla Siersza.

(RS)

Na zdjęciu zamontowane jesienią 2016 roku na wniosek mieszkańców lustro drogowe przy skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z drogą osiedlową w rejonie Restauracji Parkowa w Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij