Wtorek, 25 czerwca 2024 | Łucji, Wilhelma
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zrewitalizują plac zabaw na Osiedlu Widokowym

Zrewitalizują plac zabaw na Osiedlu Widokowym

Opublikowano:

Najpóźniej do końca sierpnia 2019 roku ma zostać zrewitalizowany gminny plac zabaw na Osiedlu Widokowym w Trzebini.

Gmina Trzebinia ogłosiła właśnie przetarg na wykonanie tego zadania.

Planowane prace obejmą między innymi: demontaż istniejącego ogrodzenia i urządzeń do zabawy, niwelację terenu i wzmocnienie podłoża, ułożenie trawnika darniowego, wykonanie nawierzchni z gumy, ogrodzenie placu, montaż ławek, stojaków na rowery i koszy na śmieci oraz zabudowanie nowych urządzeń zabawowych – piaskownicy, bujaka, huśtawek, karuzeli tarczowej, linarium i mini parku linowego.

Termin zakończenia prac został wyznaczony na 31 sierpnia 2019 roku, ale nie jest wykluczone, że nastąpi to szybciej, gdyż jednym z kryteriów oceny ofert zgłoszonych na przetarg będzie proponowana szybkość realizacji wspomnianego przedsięwzięcia.

Firmy zainteresowane rewitalizacją placu zabaw na Osiedlu Widokowym mogą składać swoje oferty w trzebińskim magistracie do 14 maja 2019 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Przypomnijmy, że o rewitalizację gminnego placu zabaw na Osiedlu Widokowym w imieniu mieszkańców od kilku lat aktywnie zabiegała Teresa Jarczyk – była przewodnicząca Rady Osiedla Widokowego, a obecnie radna Rady Miasta Trzebini.

(RS)

Na zdjęciu fragment gminnego placu zabaw na Osiedlu Widokowym w Trzebini. Stan z 2017 roku. Fot.: Robert Siwek.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij