środa, 29 marca 2023 | Wiktoryna, Helmuta
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Nie reklamują już Trzebini w PRL

Nie reklamują już Trzebini w PRL

Opublikowano:

Po tekście interwencyjnym zamieszczonym na naszym portalu mocno nieaktualna, zniszczona i szpecąca okolicę reklama imprezy pt. „Powrót do przeszłości. Trzebinia w PRL” zniknęła z placu targowego przy ulicy Młoszowskiej w Trzebini.

Cieszymy się, że nasza interwencja przyniosła pozytywny skutek i mieszkańcy Trzebini, którzy każdego dnia licznie odwiedzają rejon miejskiego targowiska nie muszą już oglądać nieestetycznej „reklamy” wydarzenia, które miało miejsce 1 maja 2017 roku.

O sprawie pisaliśmy na portalu wTrzebini.pl w połowie lipca bieżącego roku w artykule, do którego link podajemy poniżej:

http://wtrzebini.pl/interwencje-i-listy/nieustannie-reklamuja-trzebinie-w-prl/

Robert Siwek
kontakt@wtrzebini.pl

Na zdjęciu reklama imprezy pt. „Powrót do przeszłości. Trzebinia w PRL” u wejścia na plac targowy przy ulicy Młoszowskiej, która została już usunięta. Stan z dnia 16 lipca 2017 roku.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij