Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Ślimaczy się łatanie dziur w gminnych drogach

Ślimaczy się łatanie dziur w gminnych drogach

Opublikowano:

Podczas sesji Rady Miasta Trzebini w dniu 26 maja 2017 roku radny Tomasz Kobierecki zwrócił uwagę trzebińskim władzom miasta na wciąż nie załatane po zimie dziury w gminnych drogach.

– Mamy firmę z Bytomia, która wygrała przetarg na łatanie dziur w gminnych drogach, ale nie wywiązuje się ona ze swoich obowiązków. W ulicy Młoszowskiej w Trzebini jest kilkadziesiąt nie załatanych dotychczas dziur. Czy firma ta ma wyznaczony konkretny termin na ich załatanie – zapytał radny Tomasz Kobierecki z trzebińskiego Osiedla ZWM.

– Rozmawialiśmy już z właścicielem firmy i postraszyliśmy go odstąpieniem od umowy oraz naliczeniem kar umownych. Uzyskaliśmy z jego strony deklarację, że naprawy zostaną wykonane do końca czerwca, a w ostatnich dniach zauważyliśmy, że firma intensywnie zabrała się do pracy – wyjaśniła Krystyna Barbara Siemek, zastępca burmistrza Trzebini.

O tegorocznym przetargu na łatanie dziur w gminnych drogach pisaliśmy na naszym portalu w marcu w tekście, do którego link publikujemy poniżej:

http://wtrzebini.pl/samorzad-i-biznes/bytomianie-zalataja-dziury-w-naszych-drogach/

(RS)

Na zdjęciu dziury w ulicy Młoszowskiej, która okala trzebińskie Osiedle ZWM. Stan z dnia 26 maja 2017 roku.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij