Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Medale za przełaje dla Victorii Trzebinia

Medale za przełaje dla Victorii Trzebinia

Opublikowano:

Dwa medale zdobyli młodzi lekkoatleci z Klubu Sportowego Victoria Trzebinia podczas Grand Prix Krakowa w Biegach Przełajowych 2018.


Impreza została zorganizowana 10 marca 2018 roku na terenach zielonych przy Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Uczestniczyło w niej blisko czterystu zawodników.

– W marcu lekka atletyka to przede wszystkim biegi przełajowe, a krakowskie zawody były pierwszym sprawdzianem formy zawodników naszego klubu sportowego po zimie i wprowadzeniem w letni sezon startowy – mówi Ewa Sierka, trenerka naszej ekipy i zarazem prezes Klubu Sportowego Victoria Trzebinia.

Złoty medal dla trzebińskiej Victorii w kategorii wiekowej 2009 zdobył Leon Dudek. Z kolei Zuzanna Sraga zdobyła brąz w kategorii wiekowej 2006.

– Niebawem nasi młodzi sportowcy wezmą udział w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Dzieci i Młodzików w Biegach Przełajowych. Mam nadzieję, że i ten start będzie dla nas udany – dodaje Ewa Sierka.

Wyjazd na krakowskie zawody był możliwy dzięki dotacji Gminy Trzebinia w ramach realizacji zadania publicznego z zakresu rozwoju sportu.

(RS)

Na zdjęciu reprezentacja KS Victoria Trzebinia, która uczestniczyła Grand Prix Krakowa w Biegach Przełajowych 2018. Fot.: Archiwum KS Victoria Trzebinia.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij